PHPers Toruń #2

2019-07-01, godz. 18:00

CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3.
PHPers Toruń #2 na Facebooku

Wykłady

Gdzie się spotykamy?

Tym razem spotkamy się w CKK Jordanki, Aleja Solidarności 1-3. Sala konferencyjna Presto/Calando (Zespół Sal Konferencyjnych znajduje się w module M3 na poziomie +4). Zapraszamy!!

Sponsorzy

Cocoders

Cocodersi starają tworzyć się dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania, specjalizują się w PHP/Symfony oraz Angularze. Mają biura w Toruniu i Gdańsku, pracują zdalnie oraz zapraszą na piwko na naszym meetupie :)

Getresponse

GetResponse to kompleksowa platforma, oferująca rozwiązania do prowadzenia efektywnych kampanii marketingowych i sprzedażowych. Wyposażona jest w narzędzia niezbędnie do dynamicznego rozwoju firm z branży online i e-commerce, m.in. email marketing, marketing automation (w tym scoring i tagowanie, web event tracking oraz porzucony koszyk), wbudowany CRM, formularze zapisu, landing pages i webinary. Nowością w platformie jest Autofunnel – gotowy system do sprzedaży produktów online, zarówno stacjonarnych, jak i cyfrowych. Platforma GetResponse jest dostępna w 27 językach i korzysta z niej ponad 350 000 klientów na całym świecie.

JetBrains

JetBrains jako partner meetupów PHPers sponsoruje 1 licencję IDE PHPStorma do wygrania na rok.