PHPers Trójmiasto #19

2022-04-26, godz. 18:00

Inkubator "Starter"
PHPers Trójmiasto #19 na Facebooku

Wykłady

Gdzie się spotykamy?

Zapraszamy na kolejne spotkanie PHPers Trójmiasto które odbędzie się dnia 26.04 o godzinie 18 w Inkubatorze Starter przy ulicy Lęborskiej 3b w Gdańsku. Oczywiście szukamy chętnych do podzielenia się wiedzą 🙂 Z naszej strony oferujemy piweczko (również i bezalkoholowe) od @Polufka. Wstęp wolny! Chcesz o czymś opowiedzieć? Masz ciekawy temat? Daj nam znać! Czy to na pełną 20-30 minutową prezentację, czy na kilkuminutowy lightning talk.

Sponsorzy

SpeedNet

Jesteśmy z Gdańska i… robimy software. Nasz zespół tworzy ponad 200 programistów specjalizujących się w aplikacjach webowych i mobilnych. Od ponad 20 lat tworzymy oprogramowanie, realizując zarówno polskie, jak i zagraniczne projekty. Stworzyliśmy dziesiątki mniejszych, kilkadziesiąt średnich i kilka gigantycznych projektów – od odjechanych startupowych pomysłów (np. apka do rezerwowania ogrodników w USA), przez apki wspierające biznesy średnich i małych przedsiębiorstw (np. w zakresie logistyki czy edukacji) po realizację skomplikowanych, pełnych funkcjonalności multiplatformowych systemów bankowych. Nasz Team PHP jest bardzo doświadczony - na 20 osób 80% z nas to seniorzy! Piszemy w PHP 7.4 i 8 wykorzystując DDD, Event Sourcing, Symfony 5 oraz CI/CD, co sprawia, że apki spod naszych rąk są nowoczesne, a kod elegancki.

ITEO

Jako iteo zajmujemy się doradztwem technologicznym i wytwarzaniem produktów cyfrowych dopasowanych do potrzeb klienta. 11-letnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi specjalistami w branży pozwalają nam odkrywać potencjał cyfrowy przedsiębiorstw na całym świecie i sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Lubimy swoją pracę i chętnie poszerzamy swoje kompetencje, pracując w różnorodnych technologiach. Aktualnie prowadzimy regularne projekty w PHP Symfony i szukamy osób, które chciałyby nas w tym wspomóc. Chcesz sprawdzić jak się u nas pracuje i dołączyć do jednego z naszych zespołów? Mamy fajne biura, które tylko czekają na kolejne utalentowane osoby. Możesz też pracować zdalnie lub hybrydowo. Zobacz naszą aktualną ofertę i aplikuj -> https://iteo.com/jobs/php-developer-2/ No i nie zapomnij odwiedzić nas na naszym stoisku! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

SlikyCoders

Silky Coders to polska spółka technologiczna należąca do Grupy Kapitałowej LPP, właściciela marek odzieżowych: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Silky Coders to firma stworzona przez ekspertów z branży IT. Zatrudniamy niemal 500 specjalistów. Realizujemy autorskie projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT, data science oraz e-commerce.

GetResponse

GetResponse to firma tworząca kompleksowe rozwiązania do automatyzacji online marketingu. W skład aplikacji wchodzą między innymi narzędzia do email marketingu, kreator stron www, rozbudowane marketing automation i ponad 30 innych rozwiązań. Firma funkcjonuje na rynku od niemal 25 lat, wspierając klientów w ponad 160 krajach świata.