PHPers Śląsk #15

2022-05-11, godz. 18:00

Strefa Centralna, plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice
PHPers Śląsk #15 na Facebooku

Wykłady

Gdzie się spotykamy?

Po dłuższej przerwie wracamy ze śląskimi spotkaniami PHPers. Widzimy się już 11 maja, tym razem w Katowicach, gdzie gościć będzie nas Strefa Centralna!

Sponsorzy

STS

Grupa STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Bukmacher posiada licencję w Wielkiej Brytanii oraz Estonii, skąd oferuje usługi na kilku rynkach obsługując łącznie ponad 1.5 miliona klientów. Firma nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansowała krajowych konkurentów. Koncentruje się na rozwoju produktów i platformy technologicznej, innowacjach, analizie danych, narzędziach mobilnych. Działy Technologii i Produktu (w sumie ponad 100 osób) tworzą kilka zespołów produktowych, pracujących w Scrumie i rozwijających złożone systemy dla naszych klientów i pracowników, obsługujące miliony eventów dziennie. STS udostępnia usługi online nie tylko za pośrednictwem strony internetowej, ale przede wszystkim za pomocą aplikacji dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m.in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie esportu.

Iteo

Jako iteo zajmujemy się doradztwem technologicznym i wytwarzaniem produktów cyfrowych dopasowanych do potrzeb klienta. 11-letnie doświadczenie i współpraca z najlepszymi specjalistami w branży pozwalają nam odkrywać potencjał cyfrowy przedsiębiorstw na całym świecie i sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Lubimy swoją pracę i chętnie poszerzamy swoje kompetencje, pracując w różnorodnych technologiach. Aktualnie prowadzimy regularne projekty w PHP Symfony i szukamy osób, które chciałyby nas w tym wspomóc. Chcesz sprawdzić jak się u nas pracuje i dołączyć do jednego z naszych zespołów? Mamy fajne biura, które tylko czekają na kolejne utalentowane osoby. Możesz też pracować zdalnie lub hybrydowo. Zobacz naszą aktualną ofertę i aplikuj -> https://iteo.com/jobs/php-developer/ No i nie zapomnij odwiedzić nas na naszym stoisku! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.